Ankara Spot Mobilya

Ankara Spot Mobilya

Ankara Spot Mobilya

Günümüzde ikinci el mobilya alım ve satımları oldukça yaygınlaşmaya başlanmıştır. Alınan mobilyaların zamanla beğenilmemesi veya işlevsellik açısından yetersiz gelmesi kişileri yeni mobilyalara veya farklı mobilyalara yönlendirdiği gözlemlenmektedir. İkinci el mobilya ankara kapsamında Tuğra Spot firması spot mobilya hizmetinde uygun maliyetli ve kaliteli mobilya alımı ve satımı yapmaktadır.

Spot Mobilya Alım – Satım Süreci Nasıl İlerlemektedir?

Mobilyalarını değiştirmek isteyen bireyler veya maliyeti açısından ikinci el spot mobilya almak isteyen bireylerin akıllarına takılan birtakım sorular bulunmaktadır. Bu sorular; ikinci el mobilya nasıl alınır ve ikinci el mobilya nasıl satılır soruları olduğu  gözlemlenmektedir. Tuğra Spot; spot mobilya alım ve satım süreçlerinde sağlıklı bir etkileşim kurarak müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini her daim kazanmaktadır. Alım – satım süreçlerinde uygulanan yöntemler bulunmaktadır.

·         Spot mobilyaların fotoğraflanarak şirketimize gönderilmesi

Tuğra Spot, mobilyalarını satmak isteyen müşterilerine Whatsapp üzerinden satılması istenilen mobilyaların fotoğraflanmasını dileyerek mobilyaların en iyi fiyat değerini verilmesini sağlamaktadır.

·         Mobilyaların İncelenme Süreci

Whatsapp üzerinden atılan satılacak olan mobilyaların firmamız tarafından incelenerek en uygun fiyat değeri değerlendirilmektedir.

·         Adresten Mobilyaların Alınması

Tuğra Spot mobilyalarını satmak isteyen müşterilerine herhangi bir zahmet ve maliyet yüklemeden mobilyaların adresten alınmasını sağlamaktadır. Kapıda nakit ödeme alınarak, alınacak olan ödeme içerisinde nakliye ücreti de bulunmaktadır.

Spot Mobilya Nasıl Alınır?

Tuğra Spot 2017'den bu yana Ankara’da hizmet veren aynı zamanda sektöründe en çok tanınan bir şirkettir. Spot mobilya tercih etmek isteyen bireyler kapsamında araştırıldığında en çok sorulan sorular arasında İkinci el mobilya nasıl alınır sorusu olduğu gözlemlenmiştir. Tuğra Spot şirketinde müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli, çeşit çeşit ve uygun fiyatlı mobilyalar ile hizmet vermektedir. Mağazada veya web sitesinde beğenilen mobilyalar hızlı bir şekilde müşterilerine teslim edilmektedir. 

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL
WHATSAPP İLE TEKLİF AL
DİĞER HİZMETLERİMİZ