Ankara Spot Koltuk Kanepe

Ankara Spot Koltuk Kanepe

Koltuk ve kanepeler ev dekorasyonunda konforun ve işlevselliğin vazgeçilmez parçalarıdır. Birbirinden şık ve işlevsel modelleri ile Tuğra Spot ikinci el koltuk kanepe ankara kapsamında sektöründe en iyi hizmet veren bir firma olarak tanınmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte işlevsellik bakımından bireyler koltuklarını veya kanepelerini değiştirmek istemektedirler. Bu kapsamda ikinci el koltuk – kanepe satışı yapan spot mağazalarda doğru firmayı tercih etmek oldukça önemlidir.

İkinci El Koltuk Kanepe Nasıl Satılır?

Kişiler ev dekorasyonlarında bulunan koltuk veya kanepelerde değişiklik yapmak istediklerinde satmanın maliyet açısından oldukça sağlıklı olduğunu fakat nasıl satılacağını bilmemektedirler. Bu kapsamda koltuklarımı nasıl satabilirim sorusu doğmaktadır. Tuğra Spot koltuklarını veya kanepelerini satmak isteyen müşterilerine uygulamış olduğu yöntem doğrultusunda hem güvenilir hem de ürünlerin değerine en iyi fiyat aralığı sunmaktadır.

·         Whatsapp üzerinden satılacak olan koltuk veya kanepelerin fotoğrafları firmamıza gönderilir.

Tuğra Spot firması uygulamış olduğu bu yöntem sayesinde müşterilerinin spot mağazaları gezmelerine gerek kalmadan aynı zamanda nakliye nasıl olur sorusunu düşünmelerine ihtiyaç duymadan, Whatsapp üzerinden atılacak ürünlerin değerlerine en iyi fiyatlandırmalar vermektedir. 

·         Ekip arkadaşlarımız tarafından incelenerek en uygun fiyat değerlendirilmesi yapılmaktadır.

Gönderilen fotoğraflar detaylı bir şekilde incelenmesi sağlanarak kalitesi bakımından alınabilecek ürünler ise fiyat teklifi kısa süre içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

·         Adresten teslim alma ve adresten nakit alma

Tuğra Spot müşterilerinin nakliye işlemleri ile uğraşmalarına gereksinim duymadan satılacak olan eşyaların alımını ekip arkadaşları tarafından adresten alınmaktadır. Aynı zamanda teslim alındıktan sonra anlaşılan ücret kapıda nakit ödeme ile gerçekleşmektedir.

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL
WHATSAPP İLE TEKLİF AL
DİĞER HİZMETLERİMİZ