Ankara Spot Buzdolabı

Ankara Spot Buzdolabı

Ankara Spot Buzdolabı

Bir buzdolabı almak istenildiğinde pek çok kişi 2. el buzdolabı almayı önermektedir. Bu durumun sebebi, bu kadar büyük cihazların temiz ve yepyeni olduklarında oldukça pahalıya mal olmalarından kaynaklıdır. Buzdolapları pahalıdır fakat uzun ömürlüdür. Her çeşit buzdolabı ihmal edilebilmektedir. Dolayısıyla bakım maliyetleri ise neredeyse 2 yıl sürebilmektedir. Sahiplerin çoğu, buzdolaplarından beklenen işlevleri sona ermeden çok daha önce atmayı tercih etmektedir. Bu kapsamda bu ürünleri ikinci el buzdolabı alanlar firmalarına başvurarak hem elden çıkarılmış olur hem de ücret karşılığı olmaktadır.  Tuğra Spot bu kapsamda Ankara ilinde hizmet veren en iyi firmadır. Son derece düşük bir maliyetle kusursuz işleyen bir ikinci el buzdolabına sahip olunabilmesi için doğru adrestir. 

İkinci El Buzdolabı Satın Almanın Avantajları

İkinci el bir buzdolabının ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli incelemelerin yapılmasından sonra satın alınmasıyla, yepyeni bir buzdolabı gibi herhangi bir bakım ücreti ödenmemektedir. Çoğu buzdolabı sahibi, buzdolaplarında yeni tanıtılan teknolojiler tarafından cezbedilir ve böylece birkaç yıllık ömrü kalsa bile eski modellerini kaybedebilmektedir. Eski buzdolabı yeni modellenen mutfağa artık sığmadığı veya bir yerden başka bir yere taşınırken nakliye ücretleri çok yüksek olduğu için insanların yeni bir buzdolabı aldıkları gözlemlenmektedir. Yani, faydalarınızdan yararlanabileceğiniz yer burasıdır.

Neden Tuğra Spot

İkinci el buzdolabı alım satım hizmetiyle Tuğra Spot her daim müşteri memnuniyeti ve güveni kazanmış köklü bir firmadır.  Ürünleri  ikinci el alımlarında detaylı bir şekilde incelenmekte ve incelemeler sonucu ürünün sağlamlığı kullanılabilirliği raporlandıktan sonra  satışa sunulmaktadır. Arızalı ürünler alınmamakla birlikte, basit arızaları varsa teknik ekibimiz tarafından tamiratları yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. İkinci el buzdolabı ne kadar sorusu kapsamında ise fiyatlandırmalarda ekip arkadaşlarımız detaylı inceleme sonucunda müşterilerimize en uygun fiyatı vermektedir.

 Whatsapp üzerinden Sipariş Verebilir veya Ürünlerimizi İncelemek İsterseniz Buraya Tıklayın.

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL
WHATSAPP İLE TEKLİF AL
DİĞER HİZMETLERİMİZ