Sıkça Sorulan Sorular

SSS

SIK SORULAN SORULAR

İkinci El Eşya Alım Satım İşlemleri Nasıl Yapılır?
Tuğra Spot İkinci el eşya satım işlemlerini isterseniz internet sitemizden, isterseniz mağazamızdan satın alabilirsiniz. Whatsapp Numaralarımızdan bize ulaşarak mağazaya gelmeden ürünlerin fotoğraflarını isteyebilir arzu ederseniz iletişim bilgilerimiz ile mağazamızı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ankara'da İkinci El Eşya Satın Alanlar
Firmamız İkinci el eşya satımı yanı sira ikinci eşya alımları'da yapmaktadır.İkinci el Eşyalarınızın adresinizden değerinde fiyat politikamız ile en yüksek fiyata elden çıkabilirsiniz.Hemen Bizi arayarak Bilgi Alabilirsiniz.
Hangi Spot Ürünler Bulunur ?
Beyaz eşyalardan koltuklara kadar bir çok spot eşya bulunmaktadır.Çamaşır makinası, Bulaşık makinası, Buzdolabı, salon oturma grubu , vitrin, dolap gibi bir çok beyaz eşyayı ve koltuk takımlarını ve mobilya çeşitlerini burabilirsiniz.
Eşyalarımızı Satmak İçin Ne Yapmamız Gerekli ?
Satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını bize 0 (553) 650 08 57 nolu whatsapp numarasından gönderebilir. Hemen değerlendirme ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Firmamız prosedürleri gereği eşyalarınıza değerlerinde fiyatlar vermektedir.
Tasarım Ürünleri Uygun Fiyatlara Bulmamız Mümkün mü ?
Özel tasarım ürünleri beğendiğiniz çizimleri bizimle paylaşırsanız talep ettiğiniz ürünler en kısa sürede üretilip size teslim edilir. Özel tasarım ürünler özel fiyatlar alabilirsiniz.
Ankara İkinci El Spot Eşya adı altında başka firmalar varmıdır ?
Böyle bir durumla karşılaşmanız mümkündür. Firmamızın adı Tuğra Spottur.İletişim Bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.