Ankara İkinci El Spot Eşya Alım-Satım

Ankara İkinci El Spot Eşya Alım-Satım

Tuğra Spot firması, Ankara ikinci el spot eşya alım kapsamında en kaliteli ikinci el eşyaları seçerek müşterilerine sunmaktadır. Güvenli bir alışverişin adresi olarak görülen Tuğra Spot Ankara ilinde sayısız evlere giderek eşyaların değerinde alım işlemini gerçekleştirmektedir.

Günümüzde ikinci el eşya alım satımı oldukça yaygınlaşmaktadır. Bunun nedeni zevklerin değişkenlik göstermesi ve eşyaların işlevsellik açısından yetersiz gelmesinden kaynaklıdır. Kimi bireye göre bir eşya yetersiz gelirken kimine göre ise oldukça yeterli gelmektedir. Dolayısıyla sıfır eşyalar fazla maliyetli olmasından dolayı ikinci el eşyalara yöneliş oldukça artmıştır. Bu kapsamda Tuğra Spot ikinci el spot eşya Ankara alımlarında maliyet ve kalite doğrultusunda en iyi eşyaların alımını yapmaktadır.

İkinci El Spot Eşya Alım Süreci Nasıl İlerlemektedir?

Daha önce herhangi bir eşyasını satmayan fakat artık satmak isteyen bireylerin akıllarına takılan birtakım sorular bulunmaktadır. Bu sorulardan bir tanesi ikinci el eşyalar nasıl satılır sorusu olduğu gözlemlenmiştir. Bundan dolayı bireylerin bilmesi gerekilen birtakım bilgiler bulunmaktadır. Bunun nedeni bireyin satış sürecinde kafasında soru işaretleri kalmadan daha sağlıklı bir süreç geçireceğini göstermektedir. Bu kapsamda Tuğra Spot müşterilerinin akıllarında soru işareti kalmaması amacıyla süreçleri aşamalı bir şekilde bildirmektedir. Bu aşamalar genellikle 3 kademede yapılabilmektedir. 

1-      2. El Eşyaların Fotoğraflanarak Firmamıza İletilmesi

Satmak istenilen eşyaların firmamıza ait Whatsapp üzerinden gönderilmesi sağlanmalıdır. Bu süreçte firmamız eşyaları değerlendirmeye almaktadır.

2-      Eşyaların İncelenme Süresi

Whatsapp üzerinden gönderilen eşyalar firmamız tarafından incelenmeye alınarak en doğru fiyat teklifini vermek için çalışmalarını yapmaktadır.

3-      Adresten Eşyaların Alımı

Tuğra Spot ikinci el eşyalarını satan müşterilerinin adresine giderek, müşterilerine herhangi bir maliyet ödetmesine veya problem yaşamasını engellemektedir. Evden eşyaların alımı ile kapıda nakit ödeme alınarak bütün taşıma ve nakliye ücretleri firmamıza ait olmaktadır.

Whatsapp Üzerindne Teklif Alabilir İsterseniz Ürünlerimizi İnceleyebilirsiniz 

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL
WHATSAPP İLE TEKLİF AL
DİĞER HİZMETLERİMİZ